top of page
Jewelry Designer

HAKKIMIZDA

2015 Yılında İstanbul kapalıçarşı’da YAŞAR GÜRBÜZ tarafından  kurulan firmamız Dünya’nın çeşitli ülkelerinden  getirilen doğal taşlar ile sizler için; zarif kolye, yüzük , bileklik, küpe v.s  tasarlamaktadır.


LAPİS JEWELS Taş sektörünün öncü firmaları arasında olabilmenin gayretiyle sizlere kaliteli ürünler sunmaktadır. "Dünya’nın Taşları, Taşların Dünyası mottosuyla ” güzellikleri sizlere sunarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Hedefimiz; sektörümüzün sağladığı teknolojik yenilikleri göz önünde bulundurarak sizlere mükemmel ürün ve hizmetleri sunarak takdirinizi ve güveninizi kazanmaktır.


LAPİS JEWELS  olarak, doğal taşların büyüleceği etkilerini sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Vizyonumuz


Müşteri taleplerinin daima ilk öncelikte tutulması, çevreye ve topluma saygı, insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan, tüm kaynakların optimum verimle kullanılması, müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.Misyonumuz


Tüm LAPİS JEWELS ailesi olarak müşterilerine,  zamanında ve eksiksiz ürün teslimi, ayrıca teslimden sonra doğabilecek istenmeyen durumlara karşı doğru müşteri memnuniyeti çerçevesinde doğru çözüm gerçekleştirilmesidir.

bottom of page